, yüksek rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalite ve hassasiyette üretim faaliyeti gösteren, plastik enjeksiyon üreticisidir. Projenizi yada ürününüzü hızlı ve doğru bir şekilde tamamlamak için gerekli tüm kaynakları sağlamak için çalışıyoruz. Tesisimizde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için, 18 özel ana makine parkurumuz ile tam otomatik ve tam üretim programına sahip, 7 gün 24 saate dayalı üretim sistemimiz bulunmaktadır. Her makine, mikroişlemci kontrollü ve kendi kendine teşhis özelliğine sahiptir, kapasiteleri 2 ila 6200 gr arasındadır ve sıkıştırma kuvveti 50 ila 1000-ton arasındadır.

Ürün toleransları, rengi ve fiziksel görünümünün kalite kontrolleri üretim sürecinin her aşamasında yapılır. Enjeksiyon makineleri (presler) tüm şekil, boyut ve konfigürasyonlar seçimi ile belirlenir. Makinenin seçimi, kalıbın boyutu, boşlukların sayısı ve seçilen hammadde dahil olmak üzere çeşitli değişkenlere bağlı bir üretim sistemine sahip olacaktır. Makine Parkında tesisimizde sahip olduğumuz makine tiplerini ve Yardımcı Ekipmanları inceleyebilirsiniz.

Üretim, kalıbı tamamlandığında ve makine hazırlandığında üretim başlar. İlk üretim çalışması, herhangi bir arıza oluşması açısından ayrıntılı olarak incelenir, test edilir ve raporlanır. Sorun bulunmazsa, tam üretim başlayabilir. Kalıp ve makine kontrolleri düzenli olarak yapılır. Üretilen ürünlerin, mukavemet, renk doğruluğu ve bükülme gibi yaygın kusurları kalite kontrol ekibimiz tarafından özel olarak sistemli bir şekilde kontrol edilir.

Bizi rekabette ayıran özelliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?